УЗД черевної порожнини
УЗД черевної порожнини в Запоріжжі міські лікарні роблять, в основному, на чорно-білих апаратах старих зразків. Така техніка не завжди може показати точний результат. Але де зробити УЗД черевної порожнини і бути впевненим в його точності?

Мед. центр «Лавка Життя» проводить обстеження сучасним апаратом Сhison Еco 5 - це кольоровий УЗ сканер з PW Доплера. Він дає можливість отримати найбільш чіткі знімки і передає всі дрібні деталі. Працюючи в широкому діапазоні, допоможе без зусиль розпізнати відхилення. Адже рання діагностика будь-якої хвороби сприяє швидкому одужанню.

Одне з головних достоїнств апарату це його мобільність. Чи не кожен, хто потребує людина може відвідати лікарню, тому медичний центр «Лавка Життя» пропонує послугу УЗД органів черевної порожнини на дому. Лікар проводить огляд, видає висновок на руки з подальшими рекомендаціями. Що буде зручним для людей похилого віку, інвалідів та лежачих хворих. Можливо Вас, збентежить то - скільки коштує УЗД черевної порожнини на такому сканері, але ми Вас приємно здивуємо.

В ході процедури узіст оглядає такі органи: печінку, нирки, підшлункові залози, селезінка, жовчний міхур, сечостатева система, судини. Для найбільш точного результату перед проведенням діагностики, варто заздалегідь дізнатися у фахівця, як підготується до прийому. Спільними настановами для завчасної підготовки є:

  1. Дієта:

Щоб уникнути газоутворення і здуття підготовку потрібно почати за три доби до сеансу. Перед тим як зробити УЗД шлунка та кишечника, рекомендовано вживати нежирні сорти м'яса і риби, зернові каші на воді, печене яблуко. Чи не переїдати і обов'язково виключити такі продукти:
  • Хліб, солодке і борошняне;
  • молоко;
  • Бобові, сирі овочі, деякі фрукти;
  • Квашена капуста.
  • Газовані напої, алкоголь, міцну каву.
Також рекомендовано вживати не менше 1,5 літра води в день. Огляд слід проводити натще, 5-6 годин після вживання їжі.

2.Медікаменти

Перед тим як пройти УЗД черевної порожнини обговоріть заздалегідь з лікарем про прийом лікарських препаратів. При цьому не важливо, приймаються вони разово або на постійній основі. Доктор тільки в індивідуальному порядку може заборонити, на певний час, або свою згоду на отримання тих чи інших препаратів. Так як деякі медикаменти здатні впливати на точність результату, але і можуть бути необхідні для життя.

3.Як можуть бути показання для огляду:
  • Профілактика - за рекомендаціями міжнародної медичної організації профілактичний огляд варто проводити не рідше одного разу на рік.
  • Болі в області живота і поперекового відділу.
  • Травма живота.
  • Лабораторні показники після здачі аналізів.
  • Різного роду освіти з метою спостереження за динамікою.
  • Показниками можуть бути і такі симптоми як - нудота, блювота, розлад шлунку, зниження апетиту і т.д.
В ході прийому пацієнт не відчуває ніякого болю. УЗД може допомогти виявити кісти, цироз, камені, гепатит, холецистит, поліпи, внутрішні травми і різні новоутворення.

Висококваліфікований лікар - діагност після вивчення органів на моніторі пише результат, фіксуючи всі показники, проводить консультацію. Далі видає пацієнтові висновок, з яким потрібно звернутися до вузькопрофільних спеціалістів. Якщо ви запланували найближчим часом пройти УЗД органів черевної порожнини - ціна, як підготуватися, тривалість прийому і іншу інформацію, що цікавить Вас інформацію можна дізнатися за телефоном +38 (050) 341-80-17