Здача аналізів на дому - швидко і зручно
Для повної видимості картини захворювання, лікарі направляють на здачу аналізів. Які, дають зрозуміти, які процеси відбуваються в організмі і допомагають призначити правильне лікування. Такий метод отримання інформації, є вичерпним, і використовується століттями усіма напрямками.

Зазвичай державні лікарні проводять збір в ранній час доби, це обумовлено багатьма причинами. Але є дуже незручним, особливо що стосується дітей, людей похилого віку, інвалідів. Медичний центр "Лавка життя", пропонує послугу - аналіз крові на дому у дитини і дорослого.

Процедура нічим не відрізняється за принципом проведення. Вам не потрібно нікуди бігти, їхати рано на другий кінець міста, стояти в чергах, брати талончики і так далі. Ваше завдання записатися на певну дату до лікаря додому, аналізи на дому або обстеження.
Терміновий аналіз крові на дому

Наша служба миттєво реагує на звернення. І швидкість буде залежати тільки від дальності вашого місця розташування. А деякі результат Ви зможете отримати в той же день. Такий виклик може стосуватися, одного з складних видів - ВІЛ, сифіліс, Гепатит С, гепатит В. Мед клініка надає кваліфікованих фахівців, які працюють з сучасною технікою, проводять якісний процес, і пропонують оптимальні шляхи лікування.
Як проводиться збір крові?

Процедура безпечна, і безболісна для пацієнта. Для збору біоматеріалу використовуються тільки стерильні матеріали. Кров може братися як з пальця, так і вени, все буде залежати від виду і необхідної розгорнення. Наприклад загальний може виконуватися як з артеріальною, так і венозної крові. Клініка в свою чергу пропонує експрес загальний аналіз крові на будинок. Що буде зручно в непередбачених ситуація, що вимагають швидкого рішення.
Варто зауважити, що він здається тільки натщесерце, тому якщо потрібно провести аналіз у дітей на дому, то рекомендовано записуватися на ранкову годину. Адже прийом їжі може вплинути на точність отриманих результатів.

Біохімічний аналіз проводиться тільки з вени, і також вимагає відсутності прийому їжі за п'ять - шість годин. Рекомендовано не виконувати фізичні вправи за добу, бути відпочив
В результаті аналізів з пальця ми побачимо позиції, таких як еритроцити, гемоглобін, лейкоцити, тромбоцити, ШОЕ і РОЕ. Відня - глюкоза, білок, білірубін, креатинін. Вони є основними для можливості винесення, будь-якого висновку, мають свої норми показників, і допустимі відхилення. Розшифрувати які і побачити взаємозамінність, зможе доктор в індивідуальному порядку.

Необхідно отримати максимально швидку і ефективну медичну допомогу? Зверніться до нас. Вчасно виявлений недугу, завжди означає швидке одужання!