Екстрений виїзд стоматолога додому
Як часто ми відкладаємо лікування зубів? На таке питання, можна відповісти, що постійно. В результаті кожен стикався з раптової гострим болем, і нам потрібна термінова допомога. Дорога, чергу в кабінет і інші нюанси затягнутися на невизначений кількість часу. І наступним питанням буде - чи можна викликати стоматолога додому?

Клініка "Лавка Життя", пропонує послугу стоматолога на дому, в будь-який час доби. З огляду на що загострення часто відбувається вночі, стоматолог на будинок цілодобово доступний.

Причини виклику лікаря стоматолога додому:
 • Неякісна установка пломба або коронка, провокує атрофію тканин, що називається пародонтит.
 • Вивих зуба. Який можливо врятувати протягом години.
  Запалення з утворенням виразок, говорять про наявність інфекції.
 • Стоматологічні абсцеси - флюс, характеризується нестерпним болем.
  Пошкодження мови або щоки, коли неможливо зупинити кровотечу.
 • Прорізання зуба мудрості. Часто викликає підняття температури. Може вимагати проведення операції.
 • Травма щелепи, є серйозним пошкодженням і вимагає негайного медичного втручання.
Для дитини відвідування лікаря завжди неприємно, особливо що стосується даної категорії. Будемо відверті, що багато дорослих побоюються дантистів. Тому, не варто пояснювати, що виклик дитячого стоматолога додому, зробить процес куди комфортніше. Малюк буде перебувати в звичній для нього обстановці. Медперсонал, маючи в своєму розпорядженні часом, зможе знайти підхід і уважно оглянути, вдаючись в деталі. Відповідно, це гарантує безболісність і ефективність процедури.

Дуже зручним буде виклик стоматолога додому для інваліда. Коли людина обмежена в русі, Вам потрібно як мінімум додатковий транспорт і зусилля. Тому послуга, точно буде до речі.

Як полегшити біль до приїзду бригади:
 • Прикус - промити рану, покласти холодну;
 • Зламана щелепа, по-поодиноко зуби - полоскання теплою водою, обов'язково прикласти холодний компрес;
 • Біль по невідомого походження - обробка ротової порожнини сольовим розчином.
Після того різання вищесказаного, навіть в разі якщо занепокоєння пройшло ,, терміново зателефонуйте за вказаними номерами на сайті. Відсутність негайних дій, призводить до ускладнень. І для усунення запущеного недуги знадобиться від десяти прийомів. А це плюс до фінансових розтрат і мінус до психологічного стану.

Незважаючи на те, що лікування зубів це одна з дорогих процедур, в медцентрі приватний стоматолог на дому - недорого і повноцінно надасть необхідну допомогу, гарантуючи безпеку терапії і свій професіоналізм. Проведе консультацію і допоможе підтримати красу Вашої посмішки.