Виїзд хірурга на будинок, який відповідально підходить до справи
Коли терапевтичні методи, не приносять ефективного результату, Вам варто звернутися в хірургічне відділення. Лікар-хірург спеціалізуються практично на всіх видах захворювань, які лікує як з оперативним втручанням, так і без нього.

Відвідування міських хоспісів, не завжди найкраща ідея. З огляду на кваліфікацію, іноді це неможливо. А чи можна викликати хірурга на будинок? Так! Що і рекомендує мед клініка "Лавка життя", показуючи широкий ряд переваг.

Кожен, хто стикався з державними медичними установами усвідомлений, що зручніше за все викликати хірурга на будинок. По-перше, клієнт буде знаходитися в комфортній для себе обстановці. По-друге - відчуваючи біль, йому не доведеться багато пересуватися, щоб дістатися до пункту призначення, не потрібно стояти в болісних чергах, брати талончики і так далі. Особливо такі пункти знайомі людям похилого віку, інвалідів, лежачих хворих.
Послуги хірурга на дому, на жаль, можуть стати в нагоді і в ранні роки. Знаючи, що дітки не люблять відвідувати лікарні, а батьки постійно стурбовані "хоч би нічого не підчепити". Пропонуємо також, викликати дитячого хірурга на будинок. Це не вплине на психіку дитини, адже вдома він буде відчувати себе в безпеці. Компетентний доктор зможе знайти особистісний підхід. І, у нього буде достатньо часу, уважно провести огляд і вдатися в деталі, чого часто не вистачає медперсоналу в держ лікарнях.
Дитячий хірург додому - це гарантована уважність і безпеку прийому
Платний хірург на будинок не обійдеться вам дорого. Центр забезпечує повне обслуговування, за прийнятну ціну. З зобов'язанням підходить до всіх клієнтів, надаючи висококваліфікованих фахівців, можливість проходження діагностики на сучасних якісних апаратах, і все це в побутових умовах.

Приїхавши, доктор вивчить історію хвороби, опитування щодо тривожних симптомів. Додатково до огляду, може направити на здачу лабораторних аналізів, УЗД, МРТ та інших діагностик. Після точного встановлення діагнозу, запропонує оптимальні шляхи лікування в індивідуальному порядку. Яке може проходити не тільки шляхом операції, а й терапій.

Які випадки потрібно викликати платного хірурга на будинок?
 • Гострі болі в організмі невідомого походження;
 • Виникнення припухлостей або пухлин в будь-якій зоні тіла;
 • Гнійні ураження шкіри, нариви, абсцеси;
 • Трофічні виразки, пролежні, незагоєні рани;
 • Грижі, врослий ніготь або інших сторонніх предметів;
 • Опіки різного ступеня, обмороження;
 • Патології судин і суглобів.
Все що стосується пошкодження внутрішніх органів, глибоких ран м'яких тканин або новоутворень слід викликати лікаря хірурга на будинок. Який надасть швидку допомогу, продуктивно проведе огляд, виявить осередки недуги, і зможе запропонувати ефективний спосіб лікування.

Варто зазначити, що відсутність своєчасного звернення, або самолікування в більшій кількості веде до ускладнень. А значить більш тривалий лікувальний процес, відповідно накладнєє в фінансовому плані, і відбиток на психологічний стан.

Платний хірург додому також надає такі послуги:

 • Зняття і накладення швів;
 • Зміна післяопераційних пов'язок;
 • Антисептична обробка уражених місць;
 • Розтин і дренування (фурункули, гнійники і т.д.);
 • Консультації.
Наша бригада, має великий лікарський досвід, забезпечена всім необхідним інструментарієм, обов'язково стерильним, і лікарськими препаратами, для надання невідкладної допомоги та проведення пацієнта до повного одужання. Машина обладнана мобільними пристроями, що дозволяють пройти обстеження на місці.

Переваги викликати швидку медичну допомогу хірурга на будинок платно:

 • Запис в зручний для Вас час і день, здійсненність термінового виїзду;
 • Ви не витрачаєтеся на замовлення транспорту, наприклад якщо людина погано або зовсім не ходить;
 • Проведення будь-яких мед маніпуляцій;
 • Виправдана якістю вартість.
На сайті, ви зможете зателефонувати за вказаними номерами, які працюють в цілодобовому режимі, і викликати додому платно хірурга, кардіолога, стоматолога, гастроентеролога, педіатра, терапевта, невролога та інших фахівців. Не займайтеся самолікуванням і будьте здорові!