Приватний уролог на будинок для всіх
При відчуттях печіння і болю стосується сечовидільної зони, клініка "Лавка Життя" рекомендує терміново викликати уролога на будинок. Чому не поїхати самому? Ви ж знаєте, щоб потрапити в державному хоспісі до фахівця потрібно: дістатися до пункту, з'ясувати години роботи, вистояти чергу за талончик, далі безпосередньо в кабінет. А якщо больові відчуття гострі, такий розклад дій максимально утруднений. Тому виклик уролога на будинок платно це зручний спосіб швидкого отримання медичної допомоги.

Урологія - вивчає, проводить діагностику і лікування органів сечової і статевої системи і патологічних явищ в заочеревинному просторі, нирок, наднирників. Багато помиляються що лікар-уролог, це чоловічий лікар, насправді існують розділи на:
 • Аондрологію (м) - займається безпліддям, запаленням передміхурової залози, сечового міхура, сечових шляхів, нирок, ІПСШ.
 • Урогінекологія (ж) - лікування запалень зовнішніх і внутрішніх статевих органів, і все вище сказане, що може стосуватися жіночого організму.
 • Геріатричне напрямок - має відношення до людей похилого віку.
 • Дитяча урологія - запалення сечовидільної системи, звуження крайньої плоті, патології.
З вищесказаного виклик уролога на будинок, може в незалежності від статі і прожитих років. І, на жаль, це відноситься до дітей, як від народження так і після. Тому у нас можливо запросити і дитячого уролога на будинок. У домашніх умовах, буде куди комфортніше для дитини, адже він буде перебувати у звичайній для себе обстановці, і батьки не будуть переживати про можливості придбання нових інфекцій в холі лікарень.

З якими симптомами викликати лікаря уролога на будинок?
 • Будь дискомфорт механізму;
 • Кров і не властиві домішки в сечі;
 • Часті позиви, нетримання;
 • Кольки і іншого роду біль в попереку.
Частою причиною консультації уролога на дому, або поза, приходить на цистит. Ця хвороба може проявитися в будь-якому віці, за різними її причин. При цьому жіноча половина помилково звертається до гінеколога, не знаючи що більш компетентним у питанні буде саме лікар-уролог.

Як проходить прийом платного уролога на дому:

Виїзд відбувається в оперативному порядку, після надходження Вашого дзвінка. Здійснення запису, може бути як завчасно, так і терміново. Тому послуга уролог на будинок, цілодобово доступна Всім жителям міста і області. Машина повністю обладнана всім необхідним для проведення повноцінного медобслуговування, включає лікарські препарати, інструментарій, засоби гігієни, що говорить про непотрібність передпідготовки до приїзду.

Перше що відбувається. це знайомство з історією хвороби, уточнення симптомів, налагодження контакту. Уточнення наявності протипоказань і алергічних реакцій.

 • Коли пацієнт чоловік, лікар-фахівець проводить повний огляд члена, мошонки, лімфовузлів паху. Методом промацування пальцями через задній прохід.
 • Жінка - при можливості проведення огляд на гінекологічному кріслі. Перевіряється сухість і опущення органів.
 • Дитина - обов'язковим є присутність батьків. Інспекція в ранньому віці, дає виявити патології на перших стадіях, і відповідно скоро усунути ускладнення.

Чоловікам після сорока, і дітям, такі медогляди рекомендовані проходити в середньому раз на рік, для стеження за стан здоров'я, і динамікою при наявності проблем.

Неодмінно після, видаються направлення на здачу лабораторних аналізів і проходження додаткових діагностик. Так наприклад, для повної видимості картини, виїжджає на будинок уролог з УЗД апаратом. Обстеження яким може бути невідкладним при первинному огляді, що гарантує ефективність прийому.

Виїзд уролога додому це недорого, практично і безпечно.

Наш медперсонал має високий досвід лікарської практики, і надають обслуговування у зручний для Вас день і час. Один виклик може проводитися, як повноцінне обстеження, з описом отриманих результатів, консультацією та рекомендаціями щодо подальших дій з метою одужання. Все це медцентр надає за прийнятну ціну, для середньостатистичної людини. Ми подбаємо про Ваше здоров'я!