Переваги платного ЕКГ на дому
Кардіологія - розділ медицини, який займається серцево-судинною системою. Вивченням її функціонування, виявленням хвороб і лікуванням, шукаючи для цього все нові технології і методи одужання.

Зіткнутися з нездужанням, людина може в будь-якому віці і стадії свого життя, від самого народження до глибокої старості. Тому таким людям необхідно відвідування лікаря-кардіолога. Але буваю випадки коли відвідування лікарень неможливо, тому мед клініка "Лавка життя" пропонує Вам викликати лікаря кардіолога з виїздом ЕКГ на будинок.
ЕКГ на дому - це практично!

Послуга буде зручна для живуть в областях, людям похилого віку, інвалідам, а вже тим більше лежачим, або тим хто не любить черзі. Вам не потрібно "стрімголов" бігти за талончики, проводити цілий день в медустанові і так далі. Зробивши ЕКГ на дому, Ви звільните себе від зайвих клопотів. Здійснюється це швидко і відповідно до зручним для Вас часом. Доктор зможе на місці побачити повну картину, і провести ефективний прийом, без перезапису.
Коли необхідно викликати ЕКГ на будинок:
 • При будь-яких больових відчуттях в зоні серця і всієї грудної клітки;
 • Часта присутність втоми, без докладання зусиль протягом дня;
 • Знижений або підвищений тиск, і напади непритомності;
 • Присутній цукровий діабет і зайва вага і інше
Також варто віднести профілактичні мети, повторну діагностику для стеження за динамікою раніше виявлених патологій. І підготовку до операцій із застосуванням наркозу, що є обов'язковим.

Як проходить ЕКГ з виїздом на будинок лікаря-фахівця:

Перше - це зробити запис, завчасно, також може бути і терміновий виїзд за дзвінком. Для підготовки Вам лише потрібно, організувати вільний прохід та доступ до пацієнта. По приїзду:

 • Проводиться опитування за наявністю скарг;
 • Спецпідготовка до процедури кардіографом;
 • Проведення обстеження обладнанням;
 • Запис свідчень в процесі;
 • Отримання результату:
 • Вчинення опису;
 • Установка діагнозу або призначення додаткових аналізів;
 • Визначення оптимальних шляхів лікування;
 • Призначення процедур, лікарських засобів;
 • При необхідності рекомендації на повторне звернення.

Ціна ЕКГ на дому від нашого центру - доступна споживачам. Процедура проводиться на сучасному апараті, мобільного типу - Електрокардіограф ЮКАРД - 100, який дозволяє провести обстеження і протягом короткого часу отримати дані. Апарат використовують не тільки в сімейній медицині, а й при виїздах швидкої допомоги. Тому від гарантує швидкість і максимальну точність роботи. Немає необхідності здійснювати записи на кілька прийомів, витрачаючи на це додаткові гроші. Коли можна за один - отримати повне обстеження і консультацію щодо лікування. Для цього потрібно при виклику уточнити, який потрібно тип обстеження, і його терміновість.

Скориставшись послугою ЕКГ на дому з розшифровкою, Ви отримуєте повноцінне обслуговування в комфортній для пацієнта середовищі. Не витрачаючи багато часу і сил на пересування. Дорого - можуть подумати деякі, абсолютно немає. Ми пропонуємо прийнятні ціни з високоефективним результатом. Адже фахівці центру мають великий досвід лікарняному практики, забезпечують індивідуальний підхід до кожного клієнта і максимально дієві рекомендації.

Щоб дізнатися, скільки коштує ЕКГ на будинок, і зробити запис, зверніться за вказаними номерами на сайті. Наші оператори роз'яснять всі питання, візьмуть заявку, а бригада лікарів-фахівців - оперативно відреагує і нададуть необхідну допомогу. Виїзд здійснюється з будь-якого вказаною вами адресою, в цілодобовому режимі, незалежно від місця прописки чи проживання, тому це може бути місце роботи, дача, готель і так далі.