Що таке неінвазивний аналізатор крові АМП?
Сучасні технології надали нам можливість проводити діагностику організму, без забору крові, завдяки апарату АМП. Він дозволяє провести комплексне обстеження, вивчаючи функціонально-метаболічну, гемодинамическую і імунну систему. Являє собою медичний прилад, компактних розмірів, який включив в себе цілу лабораторію, і не має аналогів в світі.
Як проходить прийом:
  • Починається зі збору інформації. Вони повинні бути вказані як можна точно;
  • Вказується пульс, вага, частота дихання, перевірка яких повинна проходити в зручній і спокійній обстановці;

  • Після обстежуваного просять прилягти на кушетку і встановлюють вимірювальні датчики, фіксуючи їх мед пластиром (сонні артерії; вищі точки пахвових западин, пупкова область);

  • Починається вимір. Його тривалість займає 180-270 секунд.
Грунтуючись за даними температури, на біологічно активних частинах тіла. Перевіряє кількість гемоглобіну, гематокриту, еритроцитів, лейкоцитів, лімфоцитів, натрію, калію, кальцію, концентрату білка плазми, холестерину і ще понад сто різних параметрів. Всі показники зазначаються в ув'язненні. Опис результату вимагає консультації лікаря-фахівця для перевірки і установки діагнозу.

Проводячи неінвазивний аналіз крові відгуки медиків описують простоту застосування. Легкість підключення, швидкість отримання відомостей, і при цьому висока результативність.

Ознайомившись з відгуками пацієнтів - неінвазивний аналіз крові, це зручно. Такого роду діагностика не приносить больових відчуттів. Безсумнівно, підійде для людей, які бояться виду крові. Також, не вимагає додаткових витрат на додаткові матеріали. Визначає безліч функцій роботи організму за один прийом.
Неінвазивний аналіз крові при вагітності
Метод не має протипоказань і заборон за станом здоров'я і вагітності або годування груддю. Навпаки, він вважається найбезпечнішим, адже не відбувається втручання і прямого контакту з кров'ю, відсутні будь-які випромінювання. Що виключає ризик зараження гепатитом, ВІЛ та іншими інфекціями.

Що стосується практичності - пристрій мобільне, і може служити як в кабінеті, так і машинах швидкої допомоги, при виїзді лікаря додому. Приєднується як до будь-якого ПК і планшету.

Відгуки лікарів - неінвазивний аналізатор формули крові амп допомагає за швидкі терміни отримати необхідні показники стану з високою точністю. Замінює повністю лабораторний дослідження шляхом здачі біоматеріалу. Допомагає надати пацієнтові екстрену медичну допомогу вчасно.

Уточнити ціну неінвазивного аналізу крові і на інші послуги, що надаються, можна за вказаними номерами на сайті клініки. У нас Ви зможете пройти обстеження різного роду на сучасній техніці, і отримати консультації висококваліфікованих лікарів.