Виведення із запою
Будь-яка людина може потрапити в ситуацію, коли вийти з похмільного стану після свята, алкогольної вечірки або важкий запій вивести який вкрай складно. Самостійні заходи стосовно протверезіння можуть не тільки не призвести до бажаного результату, а й завдати шкоди здоров'ю. В такому випадку невідкладна висококваліфікована медична допомога потрібна якомога швидше. Термінова допомога у виведенні із запою і похмілля досить поширена проблема. Саме тому добре під рукою мати номер телефону служби, яка швидко, якісно і ефективно проведе відповідні процедури. Бригада лікарів Лавка Життя миттєво реагує на Ваш виклик.
При виведенні із запою на дому або зняття похмільного синдрому бригада застосовує такі заходи:
1.В першу чергу лікар проводить огляд пацієнта - вимірюючи пульс, тиск, оглядає черевну порожнину, перевіряє стан серцевої діяльності. Що б ні завдати шкоди при виведенні токсинів, що накопичилися і застосувати відповідні ліки індивідуально для кожної людини.
2. Після оцінки стану здоров'я пацієнта проводиться дезінтоксикаційна терапія за допомогою дієвих препаратів, які вводяться внутрішньовенно. При виведенні із запою крапельниця є найдієвішим способом полегшення обурення пацієнта після надмірного вживання алкоголю. Процедура дезінтоксикаційна терапія являє собою проведення комплексних лікувальних заходів, які спрямовані на зменшення активності отрут - токсинів і нормалізацію порушених ними структур і функцій що являє необхідну і швидку допомогу при отруєнні алкоголем. Терапія проводиться відповідно до стандартів МОЗ.
3. Після вживання спиртного відбувається порушення обміну речовин. Борючись з токсинами, що містяться в алкоголі і викликаним ним отруєнням після тривалого прийому спиртного, організм людини витрачає безліч вітамінів, які необхідні для нормального функціонування всіх органів. Особливо зменшується кількість вітамінів групи, в які грають важливу роль в травленні і розщепленні алкоголю. Тому при вживанні спиртних напоїв, особливо тривалий час і настання почуття нездужання незабаром розвивається помітна нестача вітамінів.
З огляду на важливість вітамінів, які є, також незамінні при виведенні зі стану сп'яніння або похмілля доктор обов'язково проводить вітамінотерапію для відновлення функцій всього організму. Привести пацієнта в хороше самопочуття після запою допоможуть вітаміни груп В і С, які застосовуються в комплексі для швидкого відновлення роботи постраждалих при отруєнні клітин організму.
4.Вводятся препарати для зняття алкогольної інтоксикації, які сприяють поліпшенню здоров'я пацієнта. Процедура полягає у виведенні токсинів, що накопичилися з отруєного організму пацієнта, налагоджуючи роботу імунної системи. Також вводяться препарати для стимуляції діяльності інших органів, на які згубно впливає вживання алкоголю.
Препарати вводяться тільки в індивідуальному порядку залежно від стану клієнта, який переніс тривалий запій, отруєння алкоголем, отримав важке похмілля і вимагає медичної допомоги. Фахівці в процесі роботи застосовують тільки кращі сучасні препарати, надаючи термінове виведення з запою і допомогу при важкому похмілля.
5.Врач - фахівець після проведення термінової допомоги, застосовуючи крапельницю, вітамінну терапію, дезінтоксикаційну терапію і додаткових заходів для поліпшення подальшого самопочуття клієнта обов'язково залишає рекомендації.
Здоров'я Ваших рідних навіть в край неприємних ситуаціях найважливіше. Невідкладна медична допомога при виведенні із запою і похмілля часом буває вкрай необхідна. При цьому варто враховувати, досвід лікаря і ефективність допомоги, не варто займатися самолікуванням, що може згубно вплинути на стан Вашого здоров'я та здоров'я Ваших рідних. Зверніться по допомогу до досвідчених фахівців Лавка Життя по ефективному протверезіння на дому. Ми гарантуємо Вам збереження особистої конфіденційної інформації.