УЗД шлунка дитині і дорослому якісно
В наш час, мало хто стежить за своїм харчуванням і дотримується здорового способу життя. Внаслідок, виникають проблеми зі шлунком, кишечником, шкірою, зайвою вагою і так далі. Провести діагностику першого, Вам допоможе мед клініка "Лавка життя". Надаючи нам відмінних фахівців, якісні апарати і доступну ціну УЗД шлунка. Тому питання: "де зробити УЗД шлунка та кишечника?" не примушує замислюватися.

Особливості проведення:
Першим пунктом для проходження обстеження, буде підготовка. Вона вимагає дотримання дієти, при цьому строго в індивідуальному порядку. Тому перед записом, слід отримати консультацію лікаря, особливо пацієнтам з цукровим діабетом.

Загальноприйнятим є, за два дні до прийому відмовитися від: свіжих овочів, бобових, жирного м'яса, молочних продуктів, газ води, кави і алкоголю. Саме ці продукти здатні вплинути на точність результату. І що важливо, діагностика проводиться натщесерце, п'ять - шість годин після останньої трапези.
Другим - прийом лікарських препаратів. Даний пункт строго повинен обумовлюватися з лікарем. Виключено питво ліків без гострої на те необхідності, і обговорюються ті що приймаються на постійній основі.
УЗД шлунка дитині 3 роки, новонародженим і вагітним:
Дітки, яким вже виповнилося три роки, відмінності по підготовці до процедури дорослої людини практично не мають, якщо дитина здатна витримати відсутності прийоми їжі до чотирьох годин. Дозволено подавати очищену воду, в невеликих кількостях.

Що стосується новонароджених, немовлят на грудному вигодовуванні - перерва між останнім прийомом їжі і процедурою, повинен скласти мінімум три години. В іншому випадку отримати правильний результат неможливо.

Всім відомо що будучи в положенні, жінка страждає підвищеним апетитом, що провокує вироблення гормонів і життєва необхідність плода. Тому даної категорії виписується більш щадна дієта, і потрібно до двох годин голодування перед сеансом. Як і попередньому разі, їм рекомендують записуватися на прийом в ранковий час доби.

Що таке УЗД шлунка з водно сифонной пробою ціна і підготовка:

Сама процедура і вимоги до проведення не має відмінності. Цей метод застосовується у випадках коли пацієнт скаржиться на: часту відрижку, "ком" в горлі, печія, відчуття підвищеної кислотності в ротовій порожнині. Також, такий таке дослідження, може бути необхідним немовляти, при частому відрижці і відсутності набору ваги.

Проводиться сеанс в два етапи: натщесерце і після прийому води. Коли в першому оцінюють стан стінок і системи травлення, можлива наявність гриж. Те після товщину стін і правильно функціонування при перетравленні.

Процес, також не приносить болю або дискомфорту, не шкодить здоров'ю. І є ефективним в отриманні інформації, щодо стану повноцінної роботи шлунково-кишкового тракту.

Що стосується вартості прийому, медцентр пропонує оптимальну цінову політику надаючи якісне обстеження і консультацію, кращими фахівцями міста. За додатковою інформацією або для запису, телефонуйте за вказаними номерами на сайті.

Якщо питання: "Де можна зробити УЗД шлунка, лікарня державного типу або приватна клініка?" все ж залишився, відповісти на нього просто. Зверніть увагу на досвідченість лікаря, саме "Лавка життя" готова відповідати за компетентність своїх лікарів. Які, в свою чергу працюють на сучасній високоточної техніки. Проводять прийом у зручний час, і в деяких випадках у Вас вдома.