Швидке надання допомоги лікаря травматолога на дому
Наслідки всіляких механічних впливів на органи і тканини людського організму, вивчає і усуває розділ травматології. Відповідно до категорії, пацієнт може знаходиться в стані коли пересування неможливо, або як мінімум поїздка в хоспіс принесе дискомфорт. Тому стає доречним питання - чи можна викликати травматолога на будинок?

Скористатися послугою виїзд травматолога на будинок, пропонує мед клініка "Лавка життя". Надаючи нам можливість лікується в комфортних умовах з повноцінним сервісом. При цьому виклик додому платного травматолога, що не виллється в копієчку. А висококваліфіковані лікарі зможуть надати повноцінної огляд і діагностику в побутових умови.

Також в центрі працює дитячий травматолог, на будинок якого Ви зможете викликати як завчасно, так і терміново. Вам, відповідно не доведеться додатково замовляти транспорт, стояти в чергах і так далі. Доктор розташовуючи часом, зможе уважно вивчити всі деталі, для призначення індивідуального лікування. Такий аспект відноситься до будь-якої галузі медицини, в державних лікарнях, через обмеженого часу роботи, і великого потоку, не виключена малоефективність роботи.

В яких випадках здійснювати виклик травматолога на будинок?

Будь-які удари приносять гострий біль, кажуть про терміновість звернення. І так отримавши травму стосується опорно-рухового апарату, падіння, удар і так далі, слідчо можуть принести:
 • Припухлості шкіри в зоні суглобів;
 • Розтягування і розрив зв'язок;
 • Хрускіт, нестійкість, обмеження рухливості;
 • Патологічні і травматологічні переломи,
 • Місцеве підняття температури, почервоніння.
З будь-яким симптомом з вищесказаного, може звернеться як наприклад дитина, що впав при бігу, так і людина похилого віку, неправильно наступив на ногу. Деякі недуги можуть прогресувати у немовлят, коли патологія вроджена. Що відносно хвороб, вони також не залежать від вікової категорії:
 • Артрит, артроз;
 • Остеомієліт, остеопороз, остеоартрит;
 • Викривлення хребта;
 • Кіфоз, лордоз;
 • Плоскостопість, деформація кістки.
І багато іншого, при цьому на останньому кваліфікується як ортопед, так і лікар травматолог, виклик додому якого здійснюється по будь-якої причини. Маніпуляції призначається залежно від тяжкості отриманої травми. Іноді може бути досить терапевтичного способу, але бувають випадки коли необхідно і оперативне втручання. Проведеннями операцій займається травматолог хірург, виклик додому якого також можливий. Зазвичай використовується цілий комплекс процедур для остаточного відновлення пацієнта. Може бути рекомендований реабілітаційний період.

Як проходить прийом при виклику лікаря травматолога на будинок платно:

Після вашого дзвінка, оператори оперативно передають дані бригаді, яка негайно виїжджає. Підготовки такої приїзд від Вас не вимагає. Машина повністю оснащена всім необхідним інструментарієм, і лікарськими препаратами для первинної допомоги.
 • Першочергове - налагодження контакту, щодо ситуації.
 • Лікар-фахівець акуратно проводить огляд, оцінюючи візуально і обмацує пальцями зону ураження. Що важливо, намагаючись не приносити сильних больових відчуттів.
 • Для видимості повної картини, призначається проходження УЗД і рентгену. Здійснення якого Ви також, можете замовити з виїздом на будинок, що дуже зручно.
 • Прописується лікування, іноді після отримання результатів досліджень. Можливо накладка шини, гіпсу, швів, проведення процедур, і так далі.
Чому краще викликати лікаря травматолога на будинок, абсолютно зрозуміло кожному. Але також хочемо доповнити, що виклик може здійснюватися в будь-який час доби, з установкою зручного для Вас дня. Наші фахівці, завжди готові надати якісну і компетентне медобслуговування, за доступними цінами. Гарантуючи безпеку і ефективність. Будьте здорові!