Щеплення від грипу
Чи робити щеплення від грипу?

З настанням холодів наближається сезон грипу. Грип - це гостра вірусна інфекція, що передається від людини до людини. Захворіти на грип може як дорослий, так і дитина. Хвороба протікає важко і характеризується такими симптомами як:
 • Висока температура тіла, від 38 ° С і вище, яка тримається більше п'яти днів;
 • Сильний головний біль;
 • Ниючий біль в м'язах і суглобах;
 • Втрата апетиту і нудота;
 • Загальна слабкість;
 • Кашель і нежить.
При перших симптомах грипу обов'язково потрібно звернутися до лікаря.

Одним із способів уберегтися від цього вірусу є щеплення. Проте, у вакцинації від грипу є як прихильники, так і противники. Саме тому щороку багато хто задається питанням, чи потрібна щеплення від грипу дітям та дорослим або ж можна обійтися без неї. Якщо ви теж сумніваєтеся в цьому питанні, то варто згадати про те, що проти грипу немає специфічних ліків, а є тільки препарати, які знімають симптоми. До того ж, грип загрожує ускладненнями у вигляді запалень і навіть смерті. Саме тому бажано подбати про здоров'я своє і своєї родини і зробити щеплення від грипу.

Вакцінаія від грипу 2019: все, що потрібно знати

Коли і де краще зробити щеплення від грипу?

У медичному центрі "Лавка життя" ви можете пройти вакцинацію від грипу в 2019 році. Варто пам'ятати про те, що щеплення потрібно робити до початку активності вірусу. Оптимальним часом для проведення процедури вважається жовтень і листопад. Якщо зробити пройти процедуру пізніше, то є ризик, що у організму не встигне виробитися імунітет до хвороби.

Як проходить вакцинація від грипу в медичному центрі "Лавка життя"?

У медичному центрі "Лавка життя" підходять до вакцинації від грипу серйозно і ретельно. Щеплення від грипу в нашому центрі можуть зробити люди різного віку. Відзначимо також, що вакцинація дітей від грипу проводиться тільки за письмовою згодою батьків. Перед процедурою проводиться повний огляд пацієнта лікарем і дається висновок. Вакцинація в 2019 році буде робитися щепленнями: "Ваксигрип" (Корея) і "Джіс Флю" (Франція). Це високоякісні імпортні препарати, абсолютно безпечні для застосування як дорослим, так і дітям.

Як підготуватися до щеплення від грипу в 2019 році?

Особливо готуватися до процедури не потрібно, однак варто пам'ятати про те, що за пару днів до вакцинації краще не відвідувати місця скупчення людей, щоб не підчепити там який-небудь вірус і не зробити щеплення під час інкубаційного періоду хвороби. У цьому випадку не варто чекати позитивного ефекту від вакцинації. Краще також за пару днів до щеплення не вживати алергени і не пробувати нові для вас продукти.
Кому протипоказана щеплення від грипу?
До протипоказань до вакцинації ставляться:

 • Алергічна реакція на будь-який компонент вакцини;
 • Важкий імунодефіцит;
 • Гострі хвороби або застуда, що протікає з температурою 38-38,5 градусів.
Яку користь принесе вакцинація?

Крім того, що щеплення значно знизить ймовірність захворювання на грип, у неї є ще цілий ряд переваг:

 • Вакцинація дозволяє дізнатися більше про загальний стан здоров'я, так як до процедури проводиться повний огляд організму;
 • Вона вберігає вас не тільки від грипу, а й від його численних ускладнень: бронхіту, пневмонії, менінгіту тощо
У цій статті ми зібрали для вас найкориснішу інформацію про щеплення проти грипу і постаралися відповісти на найбільш хвилюючі питання. Вам залишається тільки вибрати правильне для себе рішення.

Чекаємо вас в нашому медичному центрі "Лавка життя" для проходження вакцинації від грипу та інших важливих процедур!