Питна вода
З настанням спеки ми починаємо пити більше води. У спекотні літні дні питна вода допомагає нам втамувати спрагу, освіжитися і відновити водний баланс в організмі. Дуже важливо пити якісну воду, тому сьогодні поговоримо про способи очищення питної води.
Що таке питна вода?


Питна вода - це та вода, в якій міститься мінімум солей, а тому пити її можна в необмеженій кількості. Цим питна вода відрізняється від столових і мінеральних вод. Та вода, яка надходить нам з водопроводу, теоретично знезаражена за допомогою хлору і відповідає нормам СанПіН. За фактом же це не зовсім відповідає дійсності, і причина тому - старі і зношені системи водопостачання. Очищена вода надходить до нас по іржавих трубах, і в підсумку стає непридатною для пиття. Щоб цю воду можна було пити, спочатку її потрібно додатково очистити. Про простих і дієвих методах очищення води ми дізнаємося нижче.
Замороження

Щоб було зручніше, краще використовувати пластикову п'ятилітрову пляшку. Налийте в неї воду, але не під саме горло і накрийте кришкою. Всім відомо, що при заморожуванні вода розширюється, а тому, якщо ви наповніть пляшку під горлечко, то при замерзанні вона просто-напросто трісне. Наповнивши пляшку, поставте її в морозилку приблизно на добу. Коли вода перетвориться на лід, поставте її в тепле місце і дочекайтеся, поки вона розтане. Потім акуратно злийте чисту воду, а залишився на дні білий осад приберіть, ретельно промивши пляшку.

Заморожена вода очищається не тільки фізично, а й енергетично. Завдяки особливому хімічному складу, вода створює особливі структури-асоціати (або кластери), які здатні збирати і зберігати найрізноманітнішу інформацію. По суті, вода пам'ятає, що відбувалося в ній або поруч з нею самою. Крім того, вона реагує не тільки на зовнішні подразники, але і на внутрішній стан людини, його думки і емоції. Як ви розумієте, вода може записувати не тільки позитивну інформацію.

Вчені довели, що заморозка води очищає її до початкового стану. Замороження стирає з пам'яті води всю інформацію, а тому така очищена вода буде нести в собі тільки позитивний вплив
Очищення гірськими мінералами

Кремній, шунгіт і гірський кварц очищають воду і насичують її життєвою силою.

Щоб очистити воду мінералами, налийте її в емальовану каструлю або відро, покладіть туди попередньо очищені мінерали і залиште настоюватися не менше, аніж на добу.

Настояна на кремені вода буде максимально наближена за складом до джерельної. Вона допоможе нормалізувати рівень холестерину і цукру в крові. Вода, настояна на кремені, сприяє прискоренню загоєння ран, підсилює і зміцнює ріст волосся і нігтів. Така вода також корисна для серцево-судинної системи.

Якщо ви наполягаєте воду на гірському кварці, то отримаєте воду, близьку за складом до талої води гірських льодовиків. А така вода, між іншим, є еталоном чистої води. Пийте регулярно кварцову воду, і вона допоможе вам зрівноважити роботу органів, вивести токсини і омолодитися.

Шунгіт адсорбує до 95% шкідливих домішок, а тому навіть каламутна вода з його допомогою може стати чистою і прозорою. Такою водою можна навіть полоскати рот і ніс.

Купити камені для очищення води ви можете в аптеці, на виїзних виставках або в спеціалізованому магазині.
Активоване вугілля

Один з найпростіших способів. У марлю загорніть 10 таблеток активованого вугілля і покладіть цей згорток у ємність з водою мінімум на 8 годин. За цей час активоване вугілля прибере з води неприємний запах, всілякі домішки і адсорбує шкідливі речовини.
Очищення води сонячними променями

Одного разу європейські вчені задалися питанням - як можна очистити воду для жителів Африки, багато з яких живуть практично в первісних умовах і з працею здобувають собі хоч якусь воду? Відповідь на це питання вчені до цих пір так і не знайшли, проте звернули увагу на одну цікаву річ. Вода, яка зберігалася в пластикових пляшках під прямими сонячними променями, виявилася набагато чистіше тієї, яку зберігали далеко від сонця. Як виявилося, сонце не тільки гріє, а й вбиває шкідливі бактерії, які провокують розлад шлунка і багато інших наслідків. Так що, якщо раптом на вашій дачі відключили водопостачання, можете сміливо набирати воду з найближчого джерела (якщо такий є), очищати її сонячними променями протягом декількох годин і без побоювання пити.
На закінчення

Не забувайте про те, що людина - це не тільки тіло, а й душа. Всі ті хвороби, якими ми страждаємо - це всього лише наслідок хвороби душі. Все, що нас оточує, в тому числі і ми самі, складається з частинок, які в свою чергу є полем. Тоді виходить, що всі предмети у Всесвіті - це польові структури з різною щільністю. Ми всі є єдиним цілим. Тому заряджена негативом вода може покалічити душу людини, який її п'є. Ну а потім це виллється в хвороби. Так що, пийте очищену воду, і будьте здорові як фізично, так і духовно!