Алкоголь і його вплив на здоров'я людини
Від малого до великого, усі люди знають про згубний вплив алкоголю на організм людини, коротко чуючи інформацію зі шкільної лави, літератури або телемовлення. При цьому поінформоване вживає його.
Хтось вважає, що це єдиний спосіб розслабитися або навпаки, сконцентруватися. Багато - що без нього не весело проводити час. Але мало хто розуміє, що це ілюзія, яку дає вміст алкоголю в організмі. Тому, найчастіше ефект прямо протилежні, багато особистості місце радості, переживають почуття злості.
Чому так відбувається? - задавалося безліч вчених. Дослідницька група UNSW виконала не один експеримент, з'ясувавши що достатньо всього двох порцій алкогольсодержащих напоїв, щоб мозок переставав справлятися зі своїми завданнями. А саме, відбувається блокування відділу, який відповідає за контроль агресії.
Багато хто не погодяться, але алкоголь прийнято вважати різновидом наркотику, і називаю викрадачем розуму. До нього розвивається сильна психологічна залежність. Той, що вживає втрачає контроль над кількістю випитого, і не зупиняється на досягнутому. В наслідки вживання алкоголю порушується координація рухів, згасає розумова працездатність, швидкість реакції і так далі. .
Алкоголь і здоров'я людини


Виходячи з досліджень психіатра і фармакологи Девіда Натта - алкоголь вважається найшкідливішим речовиною. Як мінімум, через те, що це найпоширеніший і легальний наркотик, який відноситься до числа найсильніших отрут.
Людство труїть саме себе. При попаданні алкоголю в організм, він починає активно з ним боротися. Поглинається шлунком і тонкою кишкою, потім проходить по кровотоку тіла. Невеликий відсоток, при виведенні виходить через нирки і легені. Але основну частину токсинів бере на себе печінку, і внаслідок ми часто чуємо про її захворюваннях. Розвиваються серцево-судинні захворювання, відхилення репродуктивної системи, психічного стану.
Алкоголь впливає на гени
Поразка приходить на гени, які беруть участь в обміні холестерину, зі зміною їх активності. Уражені ділянки, можуть передаватися наступним поколінням. А значить ведучи нездоровий спосіб життя, Ви завдаєте шкоди не тільки собі, а й своїм дітям.
Строго запрещено употребление алкоголя при беременности. Последствия чего колоссальные. Так еще в утробе выявляют алкогольный синдром плода (ФАТ) - что является сочетанием физических и психологических дефектов. А у новорожденных детей различные патологии органов и отклонение умственного развития.
В современном мире, достаточно распространена проблема детской алкозависимости. Влияние алкоголя на организм подростка имеет особо злокачественные свойства. Объясняется данный факт незрелостью нервной системы. Поскольку сам организм не сформирован, ему легче принимать, и тяжелее выталкивать ядовитые вещества. Привыкание приходит намного быстрее, и тогда питье спиртных напитков становится систематическим, что ведет к раннему алкоголизму.
Причиною такої поведінки, у дитини, може бути наслідування батькам, потяг до екстриму. Але замість ейфорії, найчастіше сп'яніння призводить до депресії. Що збільшило чисельність смертей від суїциду і нещасних випадків. Тому, кожен дорослий повинен розуміти і нести відповідальність за своє чадо. Встигнути вчасно подати належний приклад, і пояснити дитині, що вміти пити це погано!
Будь-який алкоголізм, є наслідком чогось, що відбувається в житті. Варто зрозуміти, що він не врятує Вас від депресії, не надає гормону радості, і не існує безпечної дози. Пам'ятайте алкоголь шкодить вашому здоров'ю!